HEP BİRLİKTE MÜZİK III

Piyano - Gitar - Perkinson Resitali

Konser Davetiyesi 17 Haziran 2004'te "HEP BİRLİKTE MÜZİK" adı altında düzenlediğimiz yıl sonu konserlerinin üçüncüsü ile tekrar bizi sevenlerin karşısındaydık.

Konserimizi Özel Bilfen İlkokulu 2.Kademe Binasinda verdik Bu yıl yaşadığımız karlı kış günlerine, oğrencilerimizin yoğun okul ders programı ve bizim yoğun iş tempomuza rağmen müzik çalışmalarımızdan ödün vermedik.

9 ay boyunca özenle çalıştık. Müzik dünyasında yol alarak yeni parçalar öğrendik. Bu konserde dinleyenlerimize bu çalışmalarımızdan seçmeler sunduk. Salonu bizlere ücretsiz olarak veren Özel Bilfen İlkokulu idaresine teşekkür ediyoruz.

Konserimize Sn.Barış Bahçeci içindeki ritmin sıcaklığı ve enstrümanı bongonun yankıları ile toplu sunumlarda bizlere eşlik etti Sunuculuğumuzu Deniz Akıncı ve Ceyda Ateş üstlendi. Konserimizin ilk bölümünde klasik müzik parçaları ,2.bölümde ise klasik müzik parçalarının yanı sıra popüler şarkılar sunduk.

Önceki konserlerimizde hazırladığımız kitapçıkların yerini öğrenciler ve aileleriyle keyifli sohbetlerin yer aldığı sinevizyon gösterisi aldı. Çekimlerin montajını yapan Sn. Atilla Kılıç'a ve herkese, katılım, katkı ve desteğinden dolayı tekrar teşekkür ediyoruz. Bu konserin sinevizyon ve sunum metni düzenlemelerinde yardımcı olan Deniz Dilbaz ve Aslı Alan Bahçeciye teşekkür ediyoruz.

Konser esnasındaki ışık-sahne ve ses düzenlemesini üstlenen Hüseyin Kara'ya bir kez daha teşekkür ediyoruz. Konser hatırası olarak konserde sahne alan katılımcılarımıza, bu güzel günün anısına piyano klavyesi desenli birer kupa hediye ettik. Konser heyecanımızı paylaşıp bizleri izlemeye gelen herkese bir kez daha teşekkür ediyoruz