HEP BİRLİKTE MÜZİK II
 
Piyano ve Gitar Resitali

Konser Davetiyesi 15.Haziran 2003'te ikincisini Terraki Vakfi Özel Şişli Terakki Lisesinde düzenlediğimiz "Hep Birlikte Müzik" piyano ve gitar resitali çok değerli sponsorlarımız Dabko Mar Denizcilik, Acentelik, Marina İşletmeleri A.Ş. Fener Deniz Taşımacılığı ve Ticareti A.Ş.sayesinde geleneksel olma yolunda bir adım daha atmış oldu. Konser öncesinde sponsorlarımızın düzenlediği kokteylde veliler ve misafirlerimiz ile keyfli dakikalar yaşayarak konser öncesi heyecanımızı yenmeye çalıştık.

Konser sponsorlarımız : - Dabko Mar Denizcilik, Acentelik, Marina İşletmeleri A.Ş. - Fener Deniz Taşımacılığı ve Ticareti A.Ş. Davetiye ve kitapçık kapağının tasarımı Vatan Gazetesi editörü Şirin Yağcı yaptı.

Konserimize Özge Helvacıoğlu ve öğrencileri de katıldı. Konser AVS Audio Visual Systems tarafından yapıldı; sunuculuğumuzu üstlenen Şule Delirler'in çekim ve röportajları ile renklendi. Konsere katılanlar hakkında bilgi vermek amacı ile konser kitapçığı hazırladık. Bu konserin kitapçık oluşumunda metin düzenlemelerine İkbal Yılmaz Kaya ve Deniz Dilbaz'nin yanı sıra Aslı Borucu da katıldı.
Konser'in ışık-sahne ve ses düzenlemesini bir kez daha Sn.Serkan Altan üstlendi. Konser sponsorlarımız, sahne alan ve teknik destek veren herkese "Kalbin her zaman yaşam sevinci ile dolu olsun ve hep müzik sevgisiyle çarpsın" temennisi ile bu günü hatırlamaları için plaket verildi. Ayrıca sponsorlarımız da bizlere çok şık birer plaket hediye etti.